Hydraulicky paketovací lisEkopack HLT 25

Jednoúčelový hydraulický lis EKOPACK HTL 25 je navržen a zkonstruován pro lisování vytříděných zbytků textilií, které jsou určeny pro další, sekundární použití. Lisovací silou 25 tun stlačí hydraulický píst tkaniny do praktického balíku, ze kterého můžete odebírat hadry pro čištění zaolejovaných strojů, zaprášeného nábytku, otření rukou nebo jednoduše pro jakékoli jednorázové použití. Snížíte tak nejen vlastní náklady, ale zároveň i zátěž na životní prostředí.

25lisovací síla (t) 300kg tkanin/hod.pal./hour 350 x 300 x 170w x h x d
Request form

Technical information

TECHNICKÉ INFORMACE
Hydraulický paketovací lis EKOPACK HLT 25 se vyznačuje jednoduchou ale účelnou konstrukcí, kterou tvoří dvě na sebe kolmé komory – plnící a lisovací. Bezpečnostní moduly Preventa od firmy Schneider Electric zajišťují a kontrolují bezpečnostní funkce. Tlačítko Central stop slouží ke 2 účelům: zpětnou kontrolu odpojení stykačů motoru a přerušení napájení cívek hydraulického rozvaděče. Lis je vybaven řídicím systémem Zelio Logic s displejem, který umožňuje snadné ovládání a využití doplňkových funkcí jako je počítadlo balíků a hlášení provozních stavů a poruch/total stop, jistič motoru, atp. Lis pracuje v automatickém i manuálním režimu.

 

POUŽITÍ
Výsledný produkt hydraulického lisu EKOPACK HLT 25, tedy slisované staré textilie využijí všechny autodílny, sklady hutního materiálu, ale i další provozy, jejichž zaměstnanci denně potřebují k udržení čistoty, otření materiálu nebo zaolejovaných rukou. Stlačené hadry nezaberou mnoho místa, jsou k dispozici kdykoli, přičemž náklady na jejich pořízení jsou minimální.

 

PARAMETRY
Max. lisovací síla 25 tun ± 5 %
Lisovací cyklus 60 s
Vnější rozměry lisu 3 400 x 1 900 x 1 140 mm
Rozměry balíku 350 x 300 x 170 mm
Hmotnost stroje 900 kg
Hmostnost balíku* 10 kg
Elektrické krytí IP 54


* Hmotnost balíku je pouze orientační, limitovaná naplněním lisovací komory.

Napište nám