Hydraulický paketovací lisEKOPACK 50.2

Paketovací lisy EKOPACK vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Přispíváte tak k ochraně životního prostředí a šetříte skladové prostory, čas i peníze. Jejich provoz je ekologicky nezávadný a obsluha velmi jednoduchá.

5lisovací síla (t) 100hmotnost paketu (kg) 700x500x700velikost paketu (mm)
Request form

Technical information

Lisy stabilní konstrukce s pevnou lisovací komorou, na které je uložená posuvná lisovací hlavice. Přítlak je realizován hydraulickým válcem s přesnou regulací přítlačné sily, což zaručuje dlouhodobou spolehlivost při dosažení vysokého měrného tlaku. Lisovací prostor je plněn z vrchu. Systém předních dveří umožňuje jednoduché vyjmutí zlisovaného balíku* z lisovací komory. Konstrukce komory umožňuje 2 místa pro svázání balíku vázací PE páskou nebo drátem. Lis umožňuje rozšíření počtu lisovacích komor při jedné lisovací hlavě (zvýšení kapacity lisu s min. pořizovacími náklady, třídění lisovaného materiálu). Balík se vyjímá za pomoci speciálního rudlu, který není součástí dodávky.

Použití

Hydraulický paketovací lis se silou 5 tun (1/2paleta) určený pro obchodní domy, sběrna centra, výkupny druhotních surovin, supermarkety, sklady, malé, střední a velké podniky.

  

Max. lisovací síla 5 t ± 5 %
Vnější rozměry (DxŠxV) (mm) 2060x950x1905
Rozměry paketu (DxŠxV) (mm) 700x500x700
Hmotnost paketu (kg) max. 100
Druh lisu hydraulický
Měrný lisovací tlak (kPa) 121
Elektrický příkon  1,5kW/240V/50Hz
Počet lisovacích komor 2
Počet vázacích míst 2
Čas lisovacího cyklu 25 s
Elektrické krytí IP 54
Hmotnost lisu (kg) 442

 

ACCESSORIES

  • Rudl na manipulaci s balíkem

Video

Ilustrační video:

 

INSTALLATION LAYOUT

SIMILAR PRODUCTS

:
s lisovací komorou
:
10 t

Machine details

Napište nám