Příslušenství k vázacím páskámOdvíječe vázacích pásek

Hlavní předností odvíječů je mobilnost páskovacích nástrojů a materiálů, usnadňení manipulace s nimi a zrychlení procesu páskování.

dutinka 60 - 406width (mm) PP, PET, PES, ocelmateriál mobilnívýhoda
Request form

Technical information

Použití

Odvíječ se používá při páskování zboží pomocí vázacích pásek pro usnadnění manipulace. Odvíječe se vyrábějí v několika provedeních v závislosti na velikosti vnitřního průměru kotouče vázací pásky. Jsou k dispozici pro ocelové i plastové (PP, PES ) pásky.

VÝHODY

  • hlavní předností odvíječe je mobilnost páskovacích nástrojů a materiálů, usnadňující manipulaci s nimi a zrychlení procesu páskování
  • pomáhá udržovat pořádek a přehlednost pracovní plochy
  • odvíječ se velmi snadno přemísťuje, odpadá tak namáhavé přenášení kotoučů o váze až 20 kg

Charakteristika

Odvíječ velký - je větší z řady odvíječů, jehož předností je nastavitelnost na různé vnitřní průměry rolí s vázací páskou  150, 200, 280 a 406 mm. Je vybaven úložným prostorem, do kterého lze odložit páskovač a spony. Kola o průměru 150 mm usnadňují pohyblivost i po nerovném terénu.

Odvíječ malý - je určen pro vázací pásku s vnitřním průměrem kotouče 60 mm. Je lehký a snadno přemístitelný, přináší tak zjednodušení a zrychlení páskovacích prací. Přispívá k přehlednosti pracovní plochy.

Odvíječ ocelové pásky - je jednoduché zařízení, lehké konstrukce s koly usnadňujícími jeho pohyb i po nerovném terénu. Nabízíme dva druhy pro různé vnitřní průměry ocelové pásky.

Model OP-5 - pro pásku 13 - 20 mm, vnitřní průměr návinu 260 - 310 mm (vystředění návinu se provádí pomocí roztažitelné hvězdice)

Model UNIVERSAL - pro ocelovou vázací pásku 13 - 20 mm, vnitřní průměr není důležitý, vnější max. 600 mm

Napište nám