Příslušenství k vázacím páskámOdvíječe vázacích pásek

Hlavní předností odvíječe je mobilnost páskovacích nástrojů a materiálů, usnadňující manipulaci s nimi a zrychlující páskování.

dutinka 60-406width (mm) PP, PET, PES, ocelmateriál mobilnívýhoda
Request form

Technical information

Použití

Používá se při páskování zboží pomocí vázacích pásek pro usnadnění manipulace. Odvíječe se vyrábějí v několika provedeních, v závislostí na velikosti vnitřního průměru kotouče s vázací páskou. Jsou k dispozici pro ocelové i plastové (PP, PES ) pásky.

VÝHODY

  • hlavní předností odvíječe je mobilnost páskovacích nástrojů a materiálů, usnadňující manipulaci s nimi a zrychlující páskování.
  • pomáhá udržovat pořádek a přehlednost pracovní plochy.
  • odvíječ se velmi snadno přemísťuje, odpadá tak namáhavé přenášení kotoučů o váze až 20 kg.

Charakteristika

Odvíječ velký - je větší z řady odvíječů, jehož předností je nastavitelnost na různé vnitřní průměry role s vázací páskou  150, 200, 280 a 406 mm. Je vybaven úložným prostorem, do kterého lze odložit páskovač a spony. Kola o průměru 150 mm usnadňují pohyblivost i po nerovném terénu.

Odvíječ malý - je určen pro vázací pásku s vnitřním průměrem kotouče 60 mm. Je lehký a snadno přemístitelný, přináší tak zjednodušení a zrychlení páskovacích prací. Přispívá k přehlednosti pracovní plochy.

Odvíječ ocelové pásky - je jednoduché zařízení, lehké konstrukce s koly usnadňujícími jeho pohyb i po nerovném terénu. Nabízíme dva druhy pro různé vnitřní průměry ocelové pásky.

OP-5 - pro pásku 13 – 20 mm, vnitřní průměr návinu 260 – 310 mm (vystředění návinu se provádí pomocí roztažitelné hvězdice).

UNIVERSAL - pro pásku 13 – 20 mm, vnitřní průměr není důležitý, vnější max. 600mm.

Napište nám