Zemědělské sítěAGRO sítě

AGRO sítě jsou využívány v oblasti zemědělství. Nabízí uživatelům lepší technologii balení kulatých balíků sena, slámy a senáže. Síťovina je vyráběna nejmodernější technologií z nízkotlakého polyethylenu s ochranou proti UV záření. Poskytuje výborné pokrytí balíků od kraje ke kraji. Vylepšené vlastnosti provedení sítě umožní efektivnější práci a snížení výrobních nákladů.

1230width (mm) 3000návin (m) 12 g /mmateriál
Request form

Technical information

 

Síťovina je vyráběna z hygienicky nezávadného nízkotlakého polyetylenu (HDPE) novou technologií na strojích nejvyšší kvality a je určena pro svinovací lisy na balení sena, slámy a sušených pícnin do balíků.

Každá role síťoviny je zabalena v nepropustném obalu. Posledních 50 bm každého návinu síťoviny je vždy označeno červenou páskou. Samozřejmostí je UV stabilizace (na 150 KLy).

Použití

Síťovina je testována na všech typech lisů používaných našimi zemědělci a svými vlastnostmi univerzálně použitelná do většiny značek lisů na kulaté balíky (Case, Claas, Deutz-Fahr, John Deere, Krone, Mascar, McHale, New Holland, Orkel, Pöttinger, Sipma, Vicon, Welger, Wolagri).

Síťovinu je též možné použít k překrývání vinic při dozrávání hroznů.

HLAVNÍ VÝHODY

  • Záruka úplného pokrytí balíku
  • Zaručená délka 3.000 m v každé roli
  • Konec sítě je barevně značen červeným pruhem
  • Jedinečná identifikace Vašich balíků (černo – bílé pruhy)
  • Každá role je vybavena držadly pro snadnou manipulaci
  • Z jedné role lze vyrobit až 360 balíků

Charakteristika fólií

Barva - standardní fólie jsou dodávány v bílé barvě.

Dimensions

Šíře Druh síťoviny Návin Dutinka
123 cm 12 g / m 76 mm
3 000 bm

ACCESSORIES

Napište nám