Ruční stretch fóliePowerFlex - Děrované - ruční

Jedná se o perforovanou popř. děrovanou / síťovou fólii pro strojní balení. Používá se zejména pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnos, např. pro balení teplých výrobků, příp. zboží, u kterého dochází k tepelným rozdílům, využití v potravinářství, zemědělství, zelinářství, krmném průmyslu atd., obmotáním nedochází k překrytí děr - tj. balení je prodyšné (nerosí se).

Ruční stretch fólie jsou mimořádně pevné při vysoké elasticitě, odolnosti a nízké hmotnosti, a proto zvlášť vhodné pro skupinové a přepravní balení.

50průtažnost (%) 8thickness (µm) 600návin (m)
Request form

Technical information

Jedná se o perforovanou popř. děrovanou / síťovou fólii s menším návinem vhodnou pro ruční aplikaci. Používá se zejména pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnost.

Použití

Používá se pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnost např. ovoce, zelenina, květiny, balené horké pivo, mléko a mléčné výrobky atd.

Charakteristika fólií

Tloušťka fólie - rozlišení použitelnosti v rámci daného typu. Fólie nižších tlouštěk se používají pro lehčí zboží, snadno deformovatelné a křehké. Fólie vyšší tloušťky lépe odolává mechanickému poškození u zboží s hrubším povrchem a ostrými hranami.

 

Dutinka - papírový nosič průtažné fólie, standarně je možné užívat 100g, 530g a 680 g. Ostatní na zakázku po domluvě. Fólii lze navíjet i bez dutinek.

Dimensions

šíře (cm) tloušťka (µm) návin (m) dutinka průměr / délka Barva
50 23 x 5 cm / 53 cm transparent
50 23 x 5 cm / 53 cm

 

Napište nám