Zemědělská fólieAGRO fólie

AGRO fólie - pojem v dnešní zamědělské sféře dobře známý. Jedná se o 5-ti vrstvou fólii. Posečené krmivo je stočeno do balů a ovinuto pásem AGRO fólie vytvářející kompaktní vrstvu chránící senáž před znehodnocením, jako jsou neblahé účinky slunce, mráz nebo UV záření. Fólie vytváří podmínky pro konzervaci vzniklé siláže, která si tak dlouhodbě uchová svou nutriční jakost.

25thickness (µm) 1500, 1800návin (m) bílá, zelenácolor
Request form

Technical information

Nejpopulárnější zemědělská fólie v Evropě

Senážní fólie, jejímž základem je polyethylen, je určena k balení kulatých i hranatých balíků senáže. Nejlepší ochrana konzervované píce.

Vyrábí se ze surovin nejvyšší kvality s ohledem na životní prostředí. Jádro (dutinka) je vyrobeno z recyklovaných surovin. Možnost uskladnění i venku, nejméně po dobu jednoho roku. Fólie obsahuje přísady vytvářející kvalitní UV filtr a přísady pro zvýšení lepivosti, jenž  zaručují vysoký „lamino efekt“ při vytváření pevného vzduchotěsného obalu. 

Materiál: LLD polyethylen

Počet vrstev: 5

Tloušťka: 25 µm

HLAVNÍ VÝHODY

  • snižuje náklady na skladování
  • zjednodušuje manupulaci se senáží
  • minimalizuje nároky na skladovací prostory
  • zvyšuje kvalitu krmiva
  • udržuje dlouhodobou jakost krmiva
  • snadná manipulace s balíky
  • uchování kvality obalené siláže
  • garantovaná životnost fólie 12 měsíců

Použití

Balicí fólie jsou určeny pro všechny balicí stroje, baličky a ovíječky včetně balicích strojů McHale. Pro ovíjení balíků doporučujeme minimálně 4 ovinutí, v určitých případech až 6 ovinutí. Jakákoliv úspora na fólii se projeví nežádoucím přístupem vzduchu a tvorbou plísní.

Charakteristika fólií

Barva - standardní fólie jsou dodávány v bílé barvě, světle a tmavě zelené, popř. černé na objednávku. Užití barevných fólií je zejména v provozech, kde je nežádoucí sluneční záření, popř. důraz na prezentaci obsahu palety.

Dimensions

Šíře Tloušťka Návin Dutinka průměr
50 cm 25 μm / bílý 1800 m 76 mm plastová
75 cm 1500 m

 

ACCESSORIES

Napište nám