Zemědělská fólieAgro MaxTech fólie

AGRO fólie - pojem v dnešní zamědělské sféře dobře známý. Jedná se 6-ti vrstvou fólii, v níž je posečené krmivo stočeno do balů, které jsou následně ovinuty pásem AGRO fólie vytvářející kompaktní vrstvu chránící senáž před znehodnocením, jako jsou neblahé účinky slunce, mráz nebo UV záření. Fólie vytváří podmínky pro konzervaci a uchování vzniklé siláže, která si tak dlouhodbě uchová svou nutriční jakost.

Senážní folie, jejímž základem je polyethylen, je určena k balení kulatých i hranatých balíků senáže.

25thickness (µm) 1500, 1800návin (m) bílá, zelenácolor
Request form

Technical information

Značka agro fólie MaxTech byla původně představena pro Kanadské zemědělské odvětví v roce 1989. V současné době je fólie MaxTech celosvětově uznávaná, jako přední značka pro zemědělské balení. Její výroba stále probíhá v Kanadě v přísných technologických podmínkách.

Vynikající fólie vyráběné technologií foukání, se vyznačují vysokou pevností v horizontálním i vertikálním tahu. Oproti technologii litím se MaxTech vyznačuje větší odolností proti přetržení a protržení. Výborná roztažitelnost v obou směrech zajišťuje vzduchotěsnost po celou dobu skladování. Generuje tak vysoce kvalitní krmivo. Každá role MaxTech je spolehlivá a konzistentní, je tedy možné vytvářet kvalitní siláž levněji, rychleji a efektivněji.

Materiál: LLD polyethylen

Počet vrstev: 5

Tloušťka: 25 µm

Charakteristika silážní fólie

Vyrábí se ze surovin nejvyšší kvality s ohledem na životní prostředí. Jádro (dutinka) je vyrobena z recyklovaných surovin. Možnost uskladnění i venku, nejméně po dobu jednoho roku. Fólie obsahuje přísady vytvářející kvalitní UV filtr a přísady pro zvýšení lepivosti, jenž  zaručují vysoký „lamino efekt“ při vytváření pevného vzduchotěsného obalu. Nejlepší ochrana konzervované píce.

  • Vynikající zadržovací síla a roztažnost
  • Vynikající odolnosti proti přetržení, proražení
  • Blown - vyfukovaná fólie
  • Vynikající lepivost
  • Plastová dutinka
  • UV stabilizace

Použití

Balicí fólie jsou určeny pro všechny balicí stroje, baličky a ovíječky včetně balicích strojů McHale. Pro ovíjení balíků doporučujeme minimálně 5 ovinutí, v určitých případech až 6 ovinutí. Jakákoliv úspora na fólii se projeví nežádoucím přístupem vzduchu a tvorbou plísní.

MaxTech agrofólie by neměla být protažena o více než 75 %.
Balíky jsou baleny s 50 % překrytím a je aplikováno minimálně 5-6 vrstev fólie na balík.

Charakteristika fólií

Barva - standardní fólie jsou dodávány v bílé barvě, světle a tmavě zelené, popř. černé na objednávku. Užití barevných fólií je zejména v provozech, kde je nežádoucí sluneční záření, popř. důraz na prezentaci obsahu palety.

Dimensions

Šíře Tloušťka Návin Dutinka průměr
50 cm 25 μm / bílý / zelený 1800 m 76 mm plastová
75 cm 1500 m
 

 

Napište nám