Impulsní svářečkaImpulsní svářečka SEALBOY MAGNETA

Impulsní svářečky PE fólií jsou zařízení pro uzavírání sáčků, pytlů a všech druhů termoplastických fólií. Svářečka disponuje ořezovým nožem, který umožní ořez sáčku nebo fólie po svaření. Díky integrovanému řezacímu zařízení, kterým obsluha snadno uřízne fólii za svárem, se výborně  hodí k vytváření vlastních velikostí obalů. Při použití fólie typu hadice je možné vytvořit sáčky různé délky. Výsledný vzhled uzavřených balíčků je tím sjednocen.

Neprodyšný svár je vytvořen pomocí odporového pásku, který se vlivem průchodu elektrického proudu zahřeje na teplotu potřebnou ke svaření fólie. Doba žhavení odporového pásku je nastavitelná časem podle tloušťky svařované fólie. U impulsních typů svářeček není topný drát ohříván trvale, ale pouze po dobu stlačení rukojeti. Čas ohřevu svářecího drátu se nastavuje potenciometrem podle zvoleného typu a tloušťky svařovaného materiálu.

Stroje se snadno ovládají stlačením vertikálního svařovacího ramena. Sváření je indikováno kontrolkou, která je po dobu zatavování rozsvícena. Vypínání je automatické, vždy po uplynutí nastaveného intervalu magnetické sevření povolí a rameno se zvedne. Tím je proces svařování ukončen.

3 mmwidth 236, 421, 621 mm dle typuLenght 2 x 200 µmthickness (µm)
Request form

Technical information

SEALBOY MAGNETA® je mechanicky ovládatelný svářecí stolní stroj, který opakovaně a konzistentně zajišťuje svařování a řezání všech druhů termoplastických fólií (polyetylen, polypropylen, tenké vrstvené materiály) ve formě sáčků nebo hadic. Při práci s hadicemi může stroj pomocí integrované řezačky vyrábět sáčky různých délek. Při použití předem připravených sáčků lze řezačku použít k oříznutí jejich horní části. Stroj se snadno ovládá stlačením vertikálního svařovacího ramena s regulátorem času sváření podle typu a tloušťky fólie. Zelené světlo udává čas cyklu, který je zapotřebí k vytvoření dobrého a spolehlivého sváru. Proces svařování je ukončen automaticky uvolněním ramena. Stroje mohou být dovybaveny pracovní deskou a praktickým odvíječem fólie.

Svářečka je celokovová a je vhodná pro menší provozy.

SEALBOY MAGNETA® je dostupná ve 3 velikostech lišících se délkou topné části: 235 mm, 420 mm a 620 mm. Šířka sváru je 3 mm.

Stroj může být vybaven přítlačnou gumou CODE seal, do které výrobce na přání vylisuje jednoduché číselné označení nebo slova.

Číselné označení strojů udává délku topné části v mm.

Dimensions

SEALBOY MAGNETA 236 SBM  
Typ svářečky:           Impulsní
Délka topné části (mm): 235
Šíře sváru (mm):             3
Tloušťka fólie (µm): 2 x 200
Časovač: ano
Výkon (W): 450
Rozměry v mm (š x v x h): 45 x 20 x 26
Napájecí napětí: 230V/50Hz
Hmotnost (kg): 8

 

SEALBOY MAGNETA 421 SBM  
Typ svářečky:         Impulsní
Délka topné části (mm): 420
Šíře sváru (mm):             3
Tloušťka fólie (µm): 2 x 200
Časovač: ano
Výkon (W): 450
Rozměry v mm (š x v x h): 59 x 14 x 20
Napájecí napětí: 230V/50Hz
Hmotnost (kg): 9

 

SEALBOY MAGNETA 621 SBM  
Typ svářečky:  Impulsní
Délka topné části (mm): 620
Šíře sváru (mm):            3
Tloušťka fólie (µm): 2 x 200
Časovač: ano
Výkon (W): 450
Rozměry v mm (š x v x h): 79 x 14 x 20
Napájecí napětí: 230V/50Hz
Hmotnost (kg):

10,5

 

ACCESSORIES

Stroje Magneta – možnosti vybavení:

Stroj může být vybaven přítlačnou gumou CODE seal, do které výrobce na přání vylisuje jednoduché číselné označení nebo slova. Pro lepší čitelnost doporučujeme pro sváry 5 mm šíře.

 

Stroje Magneta – možnosti DOPLŇKOVÉHO příslušenství:

Pracovní deska
Odvíječ fólie RL - samostatně stojící

 

Doporučený spotřební materiál:

Odporový pásek, Teflonová páska, Silikonová pryž do svářovacího ramene, Řezací nůž

Video

 

SIMILAR PRODUCTS

Impulsní svářečka SEALBOY

  • 3 nebo 2 x 3 mm width
  • 236, 321 mm Lenght

Napište nám