Průběžná svářecí zařízeníPrůběžná svářečka vertikální stolní D 545 AV

Svářečka D 545 AH je kompaktní stroj s vodorovným pásovým dopravníkem a moderním designem. Balení probíhá na dopravním pásu, na který se pokládají připravené sáčky. Během jízdy na pásu se sáčky zataví/uzavřou. Předpřipravené sáčky jsou zapečetěny ve stoje, což je ideální pro práškové, tekuté nebo pevné výrobky. Svařovat lze všechny druhy uzavíratelných sáčků, potravinářské výrobky, osiva, železářské zboží, mechanické a elektrické díly apod.

U tohoto stolního modelu jsou všechny provozní parametry řízeny digitálním ovládacím panelem včetně funkce automatického chlazení.

Technical information

Snadno ovladatelný digitální panel svářečky D 545 AV nabízí 9 přednastavených parametrů svařování pro různé obaly, velikosti sáčků a materály včetně teploty svařování, chlazení speciálním ventilátorem a  rychlosti pohybu. Integrovaný dopravní pás je široký 112 mm a dlouhý 670 mm.  Vzdálenost stroje od dopravníku je výškově nastavitelná, aby vyhovovala různým velikostem balení.  Maximální vzdálenost mezi svařovací lištou a horním okrajem sáčku je 50 mm. Výška svařovaných sáčků je min. 135 mm a max. 430 mm, velikost chlopní (nad svarem) je max 45 mm. Nosnost pásu je 5 kg.

Stroj je vhodný pro svařování polyetylenupolypropylenu, celofánu, papíru, hliníku a dalších laminátů. Svařovat lze všechny druhy uzavíratelných sáčků, potravinářské výrobky, osiva, železářské zboží, mechanické a elektrické díly apod. Teplotu svařování lze nastavit maximálně do 250 ° C.

Vertikální svářečka D 545 AV je k dispozici také v horizontální verzi: D 545 AH.

Dimensions

Stáložárová svářečka fólií D 545 AV    
                                                  
Typ svářečky: Průběžná vertikální
Délka topné části: neomezená
Šíře svaru (mm): 10
Tloušťka fólie (µm): 2x 25  až  2x 120
Časovač: ne
Rozměry v cm (š x v x h): 68 x 36 x 50/80
Napájecí napětí: 230V/50Hz
Hmotnost (kg): 45