Pozvánka na FachPack 2015 – buďte naším hostem!

FachPack 2015 dostává zcela nový rozměr – letošní ročník FachPack 2015 bude největším, co kdy byl a my budeme u toho! Proč nepřijmout pozvání na nejdůležitější událost roku 2015 v tomto odvětví?

 

 

FachPack 2015 -  buďte naším hostem!

 
Jeden z nejvýznamnějších evropských veletrhů s tématem obaly, technologie, zpracování a logistika.
 

Kdy: od 29. září do 1. října

Kde: Výstaviště v něměckém Norimberku

Stánek EKOBAL: hala 4A, stánek 630

Navštivte tento veletrh a staňte se našimi hosty!

 
Stačí navštívit webové stránky veletrhu (www.fachpack.de/voucher) a zadat registrační kód: A308143, který Vám umožní vstup na veletrh ZDARMA!
 
Těšíme se, že Vám budeme moci prezentovat naše nejnovější produkty, technologie a služby. Rádi bychom Vám v tento čas poskytli komplexní informace o našich produktech a nových trendech z této oblasti průmyslu. Pokud byste chtěli využít této příležitosti, lze domluvit schůzku i předem! 
 
Tento ročník Vám představíme: 
 
ROTOMATIC LOGO - Plně automatický stroj pro zařazení do dopravních tratí s aplikací potištění folie. Stroj je určen pro provozy s velmi vysokou kapacitou balení a vysokými nároky na obal, který zaručuje dokonalou fixaci zboží na paletě při minimální spotřebě fólie. Navíc jeho speciálně vivinuté předepínací zařízení dovoluje aplikaci potištěné folie a otevírá tak široký prostor marketingové realizace.
 
 
 
 
 
EKOPACK 40 - Paketovací lisy EKOPACK vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Přispíváte tak k ochraně životního prostředí a šetříte skladové prostory, čas i peníze.
 
 
 
 
CONTIPACK - Contipack je stroj s horizontální osou balení, který slouží k balení do průtažné fólie. Společným charakteristickým znakem baleného zboží je jeho dominantní délka.
 
 
 
 
 
 
 
WMS Evident - Modelová řada WMS je založena na stavebnicovém řešení pro balení v automatickém nebo ručním režimu. Stroje jsou vhodné pro provozy od nízké do střední kapacity balení s vysokými požadavky na kvalitu a úsporu balení. Tento stroj je doplněn o funkci Evident, která se skládá z integrované váhy palet, 1-4 fotoaparátů a ručního skeneru. Funkce stroje umožňuje automatickou funkci vážení před a po zabalení palety; automatickou nebo ruční identifikaci palet; fotografování palety po zabalení ze všech stran. Veškerá data jsou zpracována integrovaným PC a následně uloženy dle identifikace palety do interní paměti nebo externího skladového systému.
 
 
Těšíme se na setkání s Vámi!