Pozvánka na FACH PACK 2016

FachPack je jeden z největších evropských veletrhů v oboru obalového hospodářství. Od 27. do 29. září představí výrobky a služby v oblasti balení, techniky a logistiky pro průmyslové i spotřební zboží. FachPack je jednou z mála akcí, kde se potkávají technologie a nápady pro praxi. Nabízí odborníkům procesní řetězec obalového hospodářství pod „jednou“ střechou.
„FachPack je pro naši společnost jedním z významných veletrhů konající se mimo hranice ČR. Jedná se o ojedinělou akci svého druhu ve střední Evropě a dává tak smysl představit naše inovace a nové produkty širší veřejnosti právě zde. Na ročníku 2016 opět nebudeme chybět a budeme se těšit na Vaši návštěvu.”
 

Tentokrát nás v Norimberku najdete od 27. do 29. září v:

Hala 4 Stánek 633

 
Naši obchodní konzultanti Vám velice rádi představí naše inovace a novinky ve dnech a ve složení:
27.9. Dobešová, David, Klessy, Kůřil, Jirovec, Velhartický
28.9. Dobešová, Štěrbová, Bodnár, Jirovec, Kottová, Velhartický
29.9. Štěrbová, Jirovec, Kottová, Velhartický
 
Tradičně s ochutnávkou českého piva.

Rádi bychom Vám v tento čas poskytli komplexní informace o našich produktech a nových trendech z obalového průmyslu.

 
 

WMS 15 Slim

Při příležitosti evropského veletrhu FachPack Vám představíme revoluční řešení ovinovacího balicího stroje v podobě WMS Slim. Novinka Slim vychází ze stavebnicového řešení řady WMS, která nabízí širokou variabilitu vybavení a příslušenství. Námi představovaný model se od ostatních liší velmi nízkou točnou. Což umožňuje enormní zkrácení nájezdové rampy a bezproblémový vjezd manipulačních vozíků a retraků přímo na točnu stroje Slim s minimální námahou.
 
 

ROTOMATIC Logo

Plně automatický stroj určen pro zařazení do dopravníkových tratí s aplikací potištění fólie. Stroj je určen pro provozy s velmi vysokou kapacitou balení a vysokými nároky na obal, který zaručuje dokonalou fixaci zboží na paletě při minimální spotřebě fólie. Jeho speciálně vyvinuté předepínací zařízení dovoluje aplikaci potištěné folie a otevírá tak široký prostor marketingové realizaci.
 

Contipack

Je balící stroj s horizontální osou rotace, který slouží pro balení zboží do průtažné fólie. Společným charakteristickým znakem baleného zboží je jeho dominantní délkový rozměr (např. svazky lišt, profilů, trubek, palubek, role látek, papíru, koberce…). Zboží je ve stroji ovinuto těsnou šroubovicí z průtažné fólie. Takto vytvořený obal je nejenom vzhledný, ale zejména dokonale funkční z hlediska ochrany zboží před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy. Hlavní předností těchto obalů je jejich kvalita, nízká cena a ekologičnost.
 

Lisy Ekopack

Paketovací lisy Ekopack výrazně přispívají k ochraně životního prostředí, šetří skladové prostory, čas a peníze. Z velkého množství různého odpadového materiálu získáte pomocí lisů Ekopack uspořádané suroviny zmenšené až na jednu dvacetinu původního objemu. Manipulace se slisovaným odpadovým materiálem, převázaným páskou, je díky mobilním vyměnitelným kontejnerů velmi jednoduchá a pohodlná. Z našeho sortimentu lisů je možné zvolit typ pro malé, střední i velké podniky. Jsou určeny především pro zákazníky, kteří vyžadují jednoduchou obsluhu, malé rozměry, elegantní design a vysokou účinnost.
 

WMS ovinovací balicí stroje

Modelová řada WMS je založena na stavebnicovém řešení pro balení v automatickém nebo ručním režimu. Stroje jsou vhodné pro provozy od nízké do střední kapacity balení s vysokými požadavky na kvalitu a úsporu balení. Základem řady WMS je ruční stroj model BASIC až model PROFI ovládaný dotykovým LCD. Specialitou z volitelného příslušenství je funkce vážení nebo evidence palet určená logistickým firmám.
 

 

Stáhněte si pozvánku na FachPack 2016 ve formátu PDF.